Domov AKTUÁLNE > FOTOreport

FOTO report : Mladí pre susedov - Podskalka

Mladí v Humennom odštartovali prázdninový projekt pre susedov. Začali na Podskalke, na ihrisko pritiahli deti aj dospelých

FOTO report : Mladí pre susedov - Podskalka

HUMENNÉ. Mládežnícka organizácia FreeMar, OZ Flek, OZ Róm Podskalky, OZ Ženy a tradície, neformálne zoskupenie Príď a poznaj a ďalší pre Humenčanov pripravili unikátne podujatia a aktivity pre deti a dospelých priamo na sídliskách. Prebiehať bude počas letných prázdnin a odštartovalo uplynulú nedeľu na Podskalke.

Priatelia, stretnite sa na sídlisku so svojími susedmi. Príďte sa spoznať, zabaviť a zahrať. Takto pozývajú mládežníci na sídliskové stretnutia pod holým nebom všetkých Humenčanov.Projekt bude pokračovať 9. júla na Sídlisku III., 23. júla na Sídlisku I. a 30. júla na Gaštanke.

V druhej polovici prázdnin je naplánovaný susedský piknik 13. augusta na Sídlisku II.A a 20. augusta na Sídlisku Pod Sokolejom.

Začiatok je vždy o 14:00 hodine.

"Už najbližšiu nedeľu (9.7.) budeme maľovať na tvár, hrať spoločenské hry, pripravíme športové aktivity, zasúťažime si v kvíze, budeme modelovať z hliny, kresliť na chodníky, čarbať farbičami a čaká vás množstvo ďalších aktivít. Príďte na sídlisko a doneste si aj niečo dobré pod zub, čím ponúknete susedov," pozvali všetkých pred panelák organizátori.


MiMa
FOTO : MiMa
Verzia pre tlač
04.07.2017Chystáte sa v lete na dovolenku?


  • áno, už sa na to teším (22%)
  • ešte neviem, rozhodnem sa podľa pandemickej situácie (22%)
  • nie, nebudem riskovať (56%)