Domov AKTUÁLNE > Krimi

Obtiahol zbraň a priložil ju k hlave

Po príchode polície na miesto bol útočník zadržaný a umiestený do cely policajného zaistenia

Obtiahol zbraň a priložil ju k hlave

SNINA. Pred jedným z pohostinstiev v Snine došlo v nedeľu (14.06.2020) podvečer k protiprávnemu konaniu, išlo o nebezpečné vyhrážanie so zbraňou.

68 ročný muž menom Michal si prisadol za stôl k dvom 47 ročným mužom (všetci pochádzajúci zo Sniny), vybral z kapsičky prevesenej cez plece, pištoľ, tú obtiahol a priložil ju jednému z mužov k hlave so slovami, že ho zabije.

Následne pištoľ namieril na hrudník druhého muža, ktorému taktiež povedal, že ho zabije. Po tomto konaní Michal zbraň odložil naspäť do kapsičky, no vybral z nej nôž, ktorým sa obom mužom vyhrážal, že ak ich nezabije pištoľou, tak potom určite nožom. U ohrozovaných mužov toto konanie vzbudilo dôvodnú obavu o ich život a zdravie. Po príchode polície na miesto bol útočník zadržaný a bol umiestený do cely policajného zaistenia. Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Snina začal trestné stíhanie a zároveň Michalovi vzniesol obvinenie z prečinu nebezpečné vyhrážanie. Ak sa mu vina preukáže, hrozí mu trest odňatia slobody na šesť mesiacov až na tri roky.

ZDROJ, FOTO : KR PZ PREŠOV


Verzia pre tlač
17.06.2020Ako prežívate aktuálnu pandémiu COVID-19?


  • som doma (zatvorená prevádzka, prekážka na strane zamestnávateľa) (8%)
  • normálne pracujem (35%)
  • som optimista, verím, že sa to čím skôr skončí (35%)
  • mám veľké obavy, čo bude ďalej (23%)