Domov AKTUÁLNE > Krimi

Odhalili alkohol za volantom

Policajti zistili aj 1 trestný čin a to marenie výkonu úradného rozhodnutiaPREŠOV. Z dôvodu pozitívneho ovplyvnenia bezpečnostnej situácie na cestách Prešovského kraja sa v pondelok  /9.01.2017/ v dopoludňajších hodinách konala osobitná kontrola na teritóriu Krajského riaditeľstva Policajného zboru Prešov.

Zameraná bola na kontrolu dodržiavania ustanovení pravidiel cestnej premávky týkajúcich sa povinností vodičov voči chodcom a dodržiavanie ustanovení pravidiel cestnej premávky nemotorovými účastníkmi. 

Do akcie bolo zaradených 136 policajtov /služby dopravnej polície,  služby poriadkovej polície a  služby železničnej polície/. Zistených bolo 136 priestupkov, z ktorých  bolo 105 vyriešených v blokovom konaní, napomenutím bolo vyriešených 30 priestupkov a 1 priestupok bol oznámený do správneho konania.

"Požitie alkoholu bolo zistené u 1 vodiča motorového vozidla. Bol zistený aj 1 trestný čin a to marenie výkonu úradného rozhodnutia," informovala Jana Migaľová, hovorkyňa KR PZ  Prešov.ZDROJ : KR PZ PREŠOV
FOTO : MiMa

Verzia pre tlač
09.01.2017