Domov AKTUÁLNE > Kultúra

MUZIKÁL : Aladín a čarovná lampa

Výnimočný muzikál pre celú rodinu. Spríjemnite si predvianočné dni

MUZIKÁL : Aladín a čarovná lampa

HUMENNÉ. Mestské kultúrne stredisko v Humennom pozýva na rodinný muzikál v podaní divadla Actores z Rožňavy pod názvom “ALADÍN A ČAROVNÁ LAMPA” 21. decembra 2017 o 18.00 hod. (štvrtok) do divadelnej sály Domu kultúry v Humennom.

Rodinný muzikál autorky Tatiany Masníkovej s hudbou Roberta „Ropka" Šimka (Finalista Slovensko hľadá Superstar a líder skupiny Massriot) a Petry Bangóovej. 

Dobrodužný rozprávkový príbeh plný hudby, tanca, s nádhernými kostýmami, veľkou výpravou a podmanivými svetelnými efektmi. Muzikálový príbeh na motívy rozprávok Tisíc a jednej noci nás zavedie do Bagdadu. Hlavný hrdina Aladin je chudobný chlapec. Denne sníva svoj sen o úniku z bezútešného biedneho života. Ten sa však náhle mení, keď stretne krásnu princeznú Jazmínu, dcéru Sultána. No v ceste mu stojí zlý čarodej Džafar a jeho sluha Jago. Obaja sa ho snažia využiť na získanie čarovnej lampy z jaskyne, skrytej uprostred púšte. Aladin sa stane majiteľom lampy, v ktorej sa skrýva duch Džin. Ten mu ponúka možnosť splniť tri želania a priblížiť sa tak k princeznej, doteraz neústupne odmietajúcou akýchkoľvek nápadníkov...

V podaní divadla ACTORES z Rožňavy, dĺžka 120 minút s prestávkou.

ZDROJ : MsKS HUMENNÉ
FOTO : www.actores.sk  Verzia pre tlač
17.12.2017