Domov AKTUÁLNE > Kultúra

Rock pod Kameňom sa po roku vracia na Sninské rybníky

Po 17-krát uvedie mesto Snina do priestorov unikátnej rekreačnej oblasti Sninské rybníky svetové rockové hviezdy

Rock pod Kameňom sa po roku vracia na Sninské rybníky

SNINA. Už čoskoro dôjde k otvoreniu brán jedinečného rockového festivalu na Slovensku. Po roku čakania tu opäť máme Rock pod Kameňom. Po 17-krát uvedie mesto Snina do priestorov unikátnej rekreačnej oblasti Sninské rybníky svetové rockové hviezdy. Tento týždeň sa konečne rozozvučia každoročné hudobné tóny domácich či zahraničných hviezd rocku.

Počasie nám praje a príjemne teplé teploty ako zvyčajne môžu fanúšikovia festivalu tráviť na blízkom bio kúpalisku. Rovnako ako toto horúce počasie nás aj tento rok na festivale Rock pod Kameňom rozpália z pódia žeravé rockové bohyne jednotlivých headlinerov. Svoje drápy opäť na Slovensku vystrčí fínska heavy metalová skupina BEAST IN BLACK.

A čerešničkou v programe, ktorou sa len nedávno stal Max Cavalera s kapelou SOULFLY.

O program Rock pod Kameňom, ktorý patrí medzi najväčšie a najlepšie festivaly na Slovensku sa postará SOULFLY, BEAST IN BLACK, ARKONA, ALESTORM, VAN CANTO, DYNAZTY, CRYSTAL VIPER, STEEL ENGRAVED, BACK:N:BLACK,

THE ZOO, MOTORBAND, DOGA, WALDA GANG, HORKÝŽE SLÍŽE, BIJOUTERRIER, DEREŠ a mnoho ďalších.

Vstupenky na Rock pod Kameňom 2019 sú k dispozícii prostredníctvom siete TICKETPORTAL. Počet vstupeniek klesá a priestor má svoje obmedzenia, poponáhľaj sa!

Viac informácii nájdete na webe festivalu www.rockpodkamenom.sk alebo na facebookových stránkach https://www.facebook.com/rockpodkamenom. Festival Rock pod Kameňom sa koná od 1. do 3. augusta 2019 v unikátnej oblasti Sninské Rybníky a v jedinečnej atmosfére, ktorú môžete zažiť len raz do roka.

ZDROJ : Pavol Dráb, PR manažér festivalu
FOTO : Rock pod Kameňom


Verzia pre tlač
31.07.2019Ste spokojný/-á s tohtoročným letným počasím?


  • áno, v lete má byť horúco (5%)
  • nie, takéto extrémy neobľubujem (55%)
  • neviem, je mi to jedno (41%)