Domov AKTUÁLNE > Kultúra

V Humennom budú celý deň čítať knihy

Pre rodičov s deťmi vytvoria aj mini čitateľský detský kútik

V Humennom budú celý deň čítať knihy

HUMENNÉ. To, o čom už niekoľko mesiacov len básnime, sa stáva skutočnosťou. V Humennom budeme mať prvý čitateľský maratón. Čo to znamená? No predsa, že budeme celý deň čítať knihy.

Pozývame vás v sobotu, 17.3., do krásnych priestorov Creative Yoga studio na Námestí slobody 64 (v centrume), kde si môžte v priebehu dňa doniesť vlastnú knihu a nerušene čítať. My vám k tomu vytvoríme príjemnú atmosféru s pohodlným sedením, voňavým čajom a kávou, dokonca aj niečo fajné upečieme. Dôjdite na hodinu, dve, na pár minút. Je to len na vás. Pre rodičov s deťmi vytvoríme aj mini čitateľský detský kútik.

Náš maratón následne uzavrieme tradičným literárnym večerom, ale predsa trochu netradične, keďže pozvanie medzi nás prijala Marka Staviarska, autorka kníh pre deti a mládež. Rozprávať bude najmä o poslednom diele s názvom Príšeráci. Besedu začneme o 18:00 hod. Chýbať nebude ani kvíz o super knižné ceny a zopár interaktívnych literárnych hier.

Aj vy sa tak tešíte ako my? Veríme, že áno. Prifrčte teda podporiť krásnu myšlienku a venovať chvíľu času sebe a knihám. Prineste so sebou dobrú náladu a kto sa cíti aj na nejaký ten pekárenský kúsok, určite ním s ostatnými "maratóncami" nepohrdneme. Naopak si ho radi vychutnáme.
Vidíme sa. Knihe zdar :).

P.S.: Ďakujeme našim podporovateľom: Creative YOGA Studio, Martinus.sk a Slovart.

ZDROJ : Z.Š.


Verzia pre tlač
09.03.2018