Domov AKTUÁLNE > Spoločnosť

Chcete ísť pracovať do Nemecka? Skúste to teraz s nami

Nemusíte byť evidovaný na úrade práce a ani vedieť po nemecky

Chcete ísť pracovať do Nemecka? Skúste to teraz s nami

HUMENNÉ. Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Humennom pozýva záujemcov na výberové pohovory, ktoré pripravuje pre renomovaného nemeckého zamestnávateľa SPITZKE SE, ktorý bude obsadzovať voľné miesta v oblasti železničnej infraštruktúry v Nemecku.

Pohovory sa budú konať dňa 23. júla 2019 (utorok) o 8:30 hod. v zasadačke č. 141 na 3. poschodí v priestoroch ÚPSVR v Humennom, pričom obsadzovať sa budú tieto pozície:

1.       Traťový robotník

2.       Pomocná sila v oblasti železničnej infraštruktúry

Vzhľadom na to, že ide o zaujímavé pracovné ponuky, ktoré majú potenciál osloviť širokú verejnosť a sú vhodné aj pre záujemcov, ktorí nie sú evidovaní na ÚPSVR a neovládajú nemecký jazyk, chceli by sme túto informáciu zdieľať s čo najširším počtom obyvateľov nášho regiónu a Vaša stránka by tomu mohla byť veľmi nápomocná.
Spolu so zamestnávateľom sa výberových pohovorov zúčastní aj zástupca nemeckého Ústredia práce z Berlína, pod záštitou ktorého organizujeme v rovnaký deň podujatie „Skús to v Nemecku!“, ktoré bude prebiehať takisto 23. júla 2019, o 13:00 hod. na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny v Humennom (Kukorelliho 1, zasadačka č. 141 na 3. poschodí),

Pôjde o prezentáciu životných a pracovných podmienok v Nemecku, vrátane prezentácie aktuálnych pracovných ponúk, po ktorej budete mať možnosť osobne prekonzultovať možnosti zamestnania v Nemecku a získať rady z „prvej ruky“.

Každý, kto má záujem o prácu v Nemecku a chce využiť túto unikátnu príležitosť nájsť si prácu priamo u overených nemeckých zamestnávateľov bez toho, aby musel cestovať stovky kilometrov, bude vítaný.ZDROJ : Mgr. Miroslava Hiľovská, EURES poradca

FOTO : MiMa


Verzia pre tlač
10.07.2019Ako prežívate aktuálnu pandémiu COVID-19?


  • som doma (zatvorená prevádzka, prekážka na strane zamestnávateľa) (20%)
  • normálne pracujem (20%)
  • som optimista, verím, že sa to čím skôr skončí (40%)
  • mám veľké obavy, čo bude ďalej (20%)