Domov AKTUÁLNE > Spoločnosť

PONUKA PRÁCE : Staň sa realitným maklérom

Možno hľadáme práve TEBA

PONUKA PRÁCE : Staň sa realitným maklérom


PR článok

HALÓ, HALÓ... Už sme tu! Čo sa dosia
ľ varilo, už servírujeme na prestretý stôl a sme pripravení poskytovať tie najlepšie služby svojim klientom v Humennom a okolí (Snina a Medzilaborce). A práve toto je príležitosť, aby sme k svojmu stolu pozvali všetkých tých, ktorí chcú ochutnať z nami ponúkaných "lahôdok".

Hľadáme nových kolegov, kolegyne, ktorí sa neboja nových výziev, hľadajú prácu voňajúcu slobodou a finančnou nezávislosťou.
Nesľubujeme hory, doly... Koľko zarobíte, je len na vás samých... Ale vyžadujeme serióznosť, zanietenosť, profesionalitu.

Možno ste si už dávno hovorili, že toto by bola práca snov pre vás. Tak neváhajte a dajte svojmu novému životu šancu v Novom bývaní.
A možno ste o takejto profesii nikdy neuvažovali, ale situácia vás donútila predsa len zvážiť aj takúto možnosť.
Vôbec nie je dôležité, aké pohnútky vás k nám dovedú. Dôležitá je chuť robiť, učiť sa a napredovať.


O nás :

Sme realitná kancelária pôsobiaca v rámci celého Slovenska, teraz chceme zanechať svoju pečať aj na Zemplíne, v meste Humenné a blízkom okolí. Vďaka nám si už množstvo ľudí našlo svoj nový domov, alebo sa s radosťou rozlúčili so svojou nehnuteľnosťou, aby tam, kde oni končia, niekto iný začal snívať svoj sen o ideálnom bývaní. Seriózny prístup, ľudské jednanie. Jasné podmienky, žiadne skryté poplatky. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a nám zvereným nehnuteľnostiam sa systematicky venujeme. Spolupráca s nami je istotou zabezpečujúcou maximálny komfort a pohodu zrealizovaného obchodu.Bližšie info získate na mailovej adrese : masicova@novebyvanie.sk
Nájdete nás na Staničnej 3 (bývalá Bašta) v Humennom
Osobné stretnutie si dohodnite telefonicky na č.t. : 0948 997 676


Nájdete nás a
j na FB

ZDROJ : dodané, Nové bývanie reality HumennéVerzia pre tlač

Ako prežívate aktuálnu pandémiu COVID-19?


  • som doma (zatvorená prevádzka, prekážka na strane zamestnávateľa) (7%)
  • normálne pracujem (33%)
  • som optimista, verím, že sa to čím skôr skončí (33%)
  • mám veľké obavy, čo bude ďalej (28%)