Domov AKTUÁLNE > Spoločnosť

Ponúknite : Hľadáme konkrétne nehnuteľnosti

Možno vďaka vám získa niekto nový domov. Možno vďaka nám získate nový domov vy. Predaj, kúpa, prenájom... Finanzpartner reality aj vo vašom meste


platená inzercia
BYTY v Humennom :
 
• 3-izb. byt, Laborecká 1, resp. čínsky múr
• 2 – 3 izb., s balkónom, na nižšom poschodí s výťahom, najradšej Sídl. III (Billa)
• 2-izb. byt s balkónom, pôvodný stav, na lokalite nezáleží
• 3-izb. byt, Sídl. Pod Sokolejom, pôvodný stav, 8. poschodie
• 3-izb. byt, po rekonštrukcii, výťah je podmienkou, na Osloboditeľov
• Garsónka, resp. 1 a pol izb. byt, pri Hoteli Karpatia
• 3-izb. byt, najradšej s balkónom, na lokalite nezáleží
* 1,5 -izb. byt, prerobený, Sídl. III, najradšej Laborecká ul.

DOMY :
 
• Do 15 km od Humenného, obývateľný, nie príliš veľký, po čiastočnej rekonštrukcii


 
O nás :
Spoločnosť Finanzpartner úspešne pôsobí na slovenskom finančnom trhu už niekoľko rokov, počas ktorých vybudovala a upevnila svoje postavenie kľúčového partnera pre mnohé finančné inštitúcie. Od svojho vzniku v roku 2008 radikálne každoročne rozširuje sieť svojich oficiálnych pobočiek. Spoločnosti sa tak postupne podarilo pokryť nielen najvýznamnejšie regióny v rámci celého Slovenska, ale približovať kvalitné služby finančného sprostredkovania čoraz väčšiemu počtu obyvateľov Slovenska i vo vzdialenejších regiónoch. Rozširovaním siete svojich oficiálnych pobočiek súčasne Finanzpartner ponúka možnosť skúseným, ale i novým finančným sprostredkovateľom, pôsobiť v spoločnosti s kvalitným zázemím a v nadštandardných podmienkach.  

Od roku 2010 Finanzpartner expanduje i medzinárodne a súčasnosti má rozsiahlu sieť pobočiek na Ukrajine, pričom postupne buduje svoje postavenie i v Maďarsku a Českej republike, kde v máji 2012 otvoril svoju centrálu pre Českú republiku so sídlom v Prahe.

V roku 2013 vstúpil Finanzpartner do strategického partnerstva s jednou s najväčších slovenských realitných kancelárií, ktorá disponuje viac ako 15 ročnými skúsenosťami na realitnom trhu, prepracovaným know how, ako aj stabilným a vysoko kvalifikovaným odborným tímom tvoriacim centrálu spoločnosti. Týmto spojením Finanzpartner získal neoceniteľného partnera na realitnom trhu a s ním i kvalitné portfólio klientov a nehnuteľností.

Finanzpartner tak vytvoril jedinečný koncept – veľkú a stabilnú spoločnosť poskytujúcu svojim klientom komplexné sprostredkovateľské služby od:
finančného sprostredkovania– hypotéky, úvery, poistenie, zaistenie, doplnkové dôchodkové sporenie, vklady, úvery, investovanie až po komplexnú realitnú činnosť, zahrňujúcu sprostredkovanie kúpy, predaja, prenájmu nehnuteľností, právne poradenstvo, oceňovanie nehnuteľností, vypracovanie znalecných posudkov, geometrických plánov, vypracovanie projektovej dokumentácie, výkon stavebného dozoru, zastupovanie pre úradmi verejnej správy.  


ZDROJ : Finanzpartner reality
Verzia pre tlač