Domov AKTUÁLNE > Spoločnosť

Primátor Sniny ocenil víťaza študentskej súťaže Štefana Matúsa

Števo získal 3. miesto v študentskej súťaži Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu a mestu 2017

Primátor Sniny ocenil víťaza študentskej súťaže Štefana Matúsa

SNINA. V pondelok 8. januára po zimných prázdninách sa v obradnej miestnosti Mestského úradu v Snine uskutočnilo stretnutie primátora Štefana Milovčíka s riaditeľmi škôl a školských zariadení na území mesta. Okrem už spomínaných sa na ňom zúčastnili aj prednostka MsÚ Jana Rosičová, referentky útvaru školstva a regionálneho rozvoja Jaroslava Miková a Eva Mihaliková a študent 3. ročníka SPŠ v Snine Štefan Matús.

Števo získal 3. miesto v študentskej súťaži Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu a mestu 2017, ktorú vyhlásil Úrad vlády Slovenskej republiky. Do súťaže sa zapojil s krátkym videospotom o rekonštruovanom sninskom kaštieli a takýmto pozitívnym spôsobom spropagoval v médiách na celom Slovensku nielen kaštieľ, ale i naše mesto. Primátor ocenil jeho čin a venoval mu knihu Kaštieľ v Snine, plastiku Herkula, nástenný kalendár s leteckými zábermi z nášho mesta a niekoľko ďalších propagačných predmetov.

Na záver stretnutia zaželal primátor všetkým prítomným na prahu nového roka najmä veľa zdravia, síl a tvorivých nápadov.
AUTOR, FOTO : Mgr. Eva Mihaliková, MsÚ v Snine


Verzia pre tlač
11.01.2018