Domov AKTUÁLNE > Spoločnosť

Rozširujú cestu, žiaci to budú mať pohodlnejšie

TS mesta Humenné začali tento týždeň s prácami na rozšírení cesty pri Kostole troch svätých košických mučeníkov na ul. Dargovských hrdinov

Rozširujú cestu, žiaci to budú mať pohodlnejšie

HUMENNÉ. V zmysle požiadaviek od občanov mesta a v zmysle rozhodnutia ostatného MsZ, TS mesta Humenné začali tento týždeň s prácami na rozšírení cesty pri Kostole troch svätých košických mučeníkov na ul. Dargovských hrdinov.

Stavebné práce pozostávajú z demontáže pôvodných cestných obrubníkov, výkopovych prác na podkladový materiál, vytýčenia a osadenia nových betónových obrubníkov, odvodnenia z najnižšieho bodu a konečnej nivelizácie asfaltovou zmesou.

„Na tento účel mesto Humenné vyčlenilo čiastku 2 600 EUR, v rámci ktorej spomínané práce zrealizujeme do konca tohto týždňa. Avšak za predpokladu, že nám to dovolí počasie a spustená výrobná linka dodávateľa asfaltovej zmesi,“ informoval riaditeľ TS mesta Humenno Ing. Milan Kuruc.

Rozšírená cesta poslúži bezpečnejšiemu prejazdu áut a pohodlnému nastupovaniu a vystupovaniu detí zo ZŠ Dargovských hrdinov.ZDROJ, FOTO : Milan KURUC

Verzia pre tlač
06.08.2019Dávate si novoročné predsavzatia?


  • áno (0%)
  • nie (0%)
  • občas (0%)