Domov AKTUÁLNE > Spoločnosť

Stiahnite si novú aplikáciu Zemplín región

Nová aplikácia prináša používateľom a priaznivcom moderných technológií jednoduché riešenie ako online objavovať zemplínsky región a mať prehľad o aktuálnych podujatiach

Stiahnite si novú aplikáciu Zemplín región

MICHALOVCE. Po komplexnej rekonštrukcii časti objektu Zlatý býk získala jedna z najkrajších budov v meste nový šat. Slávnostné otvorenie nových galerijných priestorov a turistického informačného centra sa konalo 24. septembra a bolo spojené s vernisážou výstavy Zemplín bez hraníc. Pri tejto príležitosti bola oficiálne predstavená aj nová mobilná aplikácia Zemplín región.

Nová aplikácia prináša používateľom a priaznivcom moderných technológií jednoduché riešenie ako online objavovať zemplínsky región a mať prehľad o aktuálnych podujatiach.

Užívateľské menu aplikácie pozostáva z tejto ponuky: miesta v okolí, podujatia, tipy na výlety, tipy na relax, 3D prehliadky a položky obľúbené. Virtuálne prehliadky sú úplnou novinkou a sú dostupné vďaka 3D kamere Matterport Pro 2, ktorá je súčasťou vybavenia galerijných priestorov. Ovládanie aplikácie je naozaj jednoduché a z pohodlia domova si tak môžete prejsť celú galériu a zastaviť sa pri akomkoľvek obraze. Súčasťou virtuálnej prehliadky sú samozrejme aj informácie o vystavovaných dielach. Aplikácia po nainštalovaní zobrazuje užívateľovi tzv. push notifikácie na pripravované, či plánované podujatia, ktoré užívateľa vždy informujú včas pred konaním podujatia, v prípade záujmu o notifikované podujatie si ho môžete vložiť do obľúbených položiek.

Stiahnite si novú aplikáciu a zažite Zemplín v jeho plnej kráse. Objavujte nové miesta a pridajte si ich medzi obľúbené. Inšpirujte sa tipmi na výlety či tipmi na relax a získajte prehľad o aktuálnych podujatiach.

Mobilná aplikácia bola vytvorená v rámci projektu  „Through Art we Ruin Borders – Umením búrame hranice“, realizovaného v programe ENI cezhraničná spolupráca Maďarsko – Slovensko – Rumunsko – Ukrajina 2014-2020  spolufinancovaného z Európskej únie a je prístupná pre užívateľov platformy Android na Google Play a pre užívateľov platformy iOS na App Store. Stačí naskenovať QR kód a môžete objavovať krásy Zemplína.

Ďalšie informácie TU : https://www.michalovce.sk/sk/aktualita/mobilna-aplikacia-zemplin-region

ZDROJ, FOTO : MsÚ MICHALOVCE
Verzia pre tlač
05.10.2021Chystáte sa v lete na dovolenku?


  • áno, už sa na to teším (22%)
  • ešte neviem, rozhodnem sa podľa pandemickej situácie (22%)
  • nie, nebudem riskovať (56%)