Domov AKTUÁLNE > Spoločnosť

Vo vranovskej nemocnici si pripomenuli Deň lekárov, ocenili jubilantov

Riaditeľ nemocnice Eugen Lešo poďakoval všetkým lekárom za ich každodennú náročnú prácu

Vo vranovskej nemocnici si pripomenuli Deň lekárov, ocenili jubilantov

VRANOV NAD TOPĽOU. Pri príležitosti Dňa lekárov, ktorý bol 30. marca, vedenie Nemocnice Svet zdravia Vranov nad Topľou poďakovalo svojim vyše 100 lekárom za ich prácu pre pacientov, profesionalitu a obetavosť.

Vo vranovskej nemocnici pri príležitosti sviatku lekárov ocenili štyri lekárky, ktoré v období posledného roka dosiahli v nemocnici svoje okrúhle pracovné jubileum.

O pacientov sa už vyše 40 rokov na oddelení anestéziológie a multiodborovej intenzívnej starostlivosti stará lekárka Eva Drbjaková. Viac ako 35 odpracovaných rokov má Drahomíra Bodnárová, ktorá pôsobí ako špecialista na diabetologickej ambulancii. Medzi ocenenými boli aj Marína Romanová, primárka doliečovacieho oddelenia a námestníčka riaditeľa pre úsek liečebno-preventívnej starostlivosti či Jana Györiová, ktorá na oddelení anestéziológie a multiodborovej intenzívnej starostlivosti pracuje už vyše 20 rokov ako lekár špecialista a súčasne aj ako zástupca primára.

Riaditeľ nemocnice Eugen Lešo poďakoval všetkým lekárom za ich každodennú náročnú prácu, ktorú vkladajú do liečby svojich pacientov a vyzdvihol stabilitu a vernosť jubilantov.


ZDROJ, FOTO : Bianka Krejčíová, PR špecialistka, ProCare, a.s., Svet zdravia, a.s.


Verzia pre tlač
12.04.2022Chystáte sa v lete na dovolenku?


  • áno, už sa na to teším (35%)
  • ešte neviem, rozhodnem sa podľa pandemickej situácie (26%)
  • nie, nebudem riskovať (39%)