Domov AKTUÁLNE > Spoločnosť

Zariadenie pre seniorov na Dubníku sa v rámci rekonštrukcie začalo ťahať do výšky

So stavebnými prácami sú v predstihu

Zariadenie pre seniorov na Dubníku sa v rámci rekonštrukcie začalo ťahať  do výšky
HUMENNÉ. Vo štvrtok 6. júna sa uskutočnil ďalší kontrolný deň na stavbe Zariadenia pre seniorov v lokalite Dubník. Kontrolného dňa sa zúčastnili zástupcovia Odboru výstavby a územného plánovania MsÚ a zhotoviteľa stavby.

Na stavbe sa pokročilo najviac v prácach na prízemí a prvom poschodí. Vymenili sa tu všetky okná a hotové sú aj všetky murárske a omietkárske práce. Súčasťou stavebných prác sú aj nové povrchové úpravy a technické inštalácie, ako napr. elektroinštalácia, kanalizácia, vodovodné prípojky a kúrenie. Druhé poschodie budovy sa stavalo formou nadstavby oceľovej konštrukcie a aktuálne sa tu pracuje na osadení nových okien. Čo sa týka strechy, v tomto prípade je opäť namontovaná oceľová konštrukcia, kde sa následne uloží hydro a tepelná izolácia s konečnými úpravami.

So stavebnými prácami sme v predstihu
Ako sa vyjadril Marián Šalata za Odbor výstavby a územného plánovania, termín dokončenia Zariadenia pre seniorov je v pláne 30. júna 2020.

„Aktuálne práce pokračujú podľa stanoveného plánu, dokonca sme v niektorých častiach rekonštrukcie v predstihu,“ dodal.ZDROJ, FOTO : Mgr. Michaela Dochánová, Špecialista pre styk s verejnosťou na tlačovom referáte, Mestský úrad Humenné


Verzia pre tlač
09.06.2019Ste spokojný/-á s tohtoročným letným počasím?


  • áno, v lete má byť horúco (12%)
  • nie, takéto extrémy neobľubujem (45%)
  • neviem, je mi to jedno (42%)