Domov AKTUÁLNE > Spoločnosť

Zeleninové trhovisko v Humennom otvorili za prísnych podmienok

V zmysle povolenia z Úradu verejného zdravotníctva SR bude umožnený predaj a nákup prebytkov každý pracovný deň v čase od 6:00 do 15:00, vrátane soboty, kedy bude trhovisko otvorené od 6:00 - 12:00 hodiny

Zeleninové trhovisko v Humennom otvorili za prísnych podmienok

HUMENNÉ. TS mesta Humenné, ako správca zeleninového trhoviska dávajú na vedomie širokej verejnosti, že počnúc pondelkom 27. aprila 2020 opät spristupňujú zeleninové trhovisko. V zmysle povolenia z Úradu verejného zdravotníctva SR bude umožnený predaj a nákup prebytkov každý pracovný deň v čase od 6:00 do 15:00, vrátane soboty, kedy bude trhovisko otvorené od 6:00 - 12:00 hodiny.

Vedenie TS mesta Humenné žiada o prísne dodržiavanie podmienok predaja a nákupu, týkajucich sa všetkých, ktorí sa na verejnom trhovisku budú v uvedených časoch nachádzať.

Každé ráno o 5:30 hodine budú predajné stoly a celá nákupná plocha dezinfikované, aby sa zabránilo šíreniu ochorenia COVID 19. Z toho dôvodu nebude do 6. hodiny na trhovisko umožnený vstup zásobovacím vozidlam ani predávajúcim a zákazníkom.

"Veríme a zároveň vyjadrujeme nádej, že všetci zainteresovaní pochopia a budú tolerovať obmedzenia s tým súvisiace, ale robíme tak v záaujme všetkých obyvateľov mesta i širokého okolia," povedal Milan Kuruc, riaditeľ TS mesta Humenné.

ZDROJ, FOTO : TS mesta Humenné
Verzia pre tlač
27.04.2020Ako prežívate aktuálnu pandémiu COVID-19?


  • som doma (zatvorená prevádzka, prekážka na strane zamestnávateľa) (8%)
  • normálne pracujem (29%)
  • som optimista, verím, že sa to čím skôr skončí (38%)
  • mám veľké obavy, čo bude ďalej (25%)