Domov AKTUÁLNE > Šport

Okresné a krajské kolo stolného tenisu v réžii ZŠ Kudlovskej

Nela Dadejová, Ela Behunová, Katka Jakubová, Júlia Grecová vyhrali okresné kolo v stolnom tenise žiačok základných škôl

HUMENNÉ. Naše dievčatá Nela Dadejová, Ela Behunová, Katka Jakubová, Júlia Grecová vyhrali okresné kolo v stolnom tenise žiačok základných škôl a postúpili na krajské kolo 13.11.2019 v Spišskej Starej Vsi. Dievčatá nás veľmi potešili, pretože sa stali víťazkami krajského kola základných škôl v stolnom tenise a postupujú na majstrovstvá Slovenska.

Dievčatá počas celého priebehu turnaja nenašli premožiteľky V základnej skupine postupne zvíťazili zo ZŠ s MŠ Bukovce, ZŠ na ulici Dostojevkého Poprad a ZŠ s MŠ Tulčík. Následne boli ich súpermi vo finálovej skupine
už silné družstvá zo Spišských Hanušoviec, ktoré zdolali 4:1 a následne v rozhodujúcom dueli o prvenstvo dokázali poraziť asi aj najväčšieho favorita z Vyšného Žipova pomerom 4:2, vo farbách ktorého nastúpili aj výborné hráčky ako A. Paľková, J. Dzurjaková, S. Karpáčová a S. Balogová.

AUTOR, FOTO : Mgr. Ján Adamek