Domov AKTUÁLNE > Šport

Prinášame výsledky VII. kola ZFL

Prinášame výsledky VII. kola ZFL

⚽ KAMIENKA – VOĽA 4:1 (1:1) ⚽

V prvom polčase stretnutie bolo vyrovnané a obidve mužstvá strelili po jednom góle. V druhom polčase domáci hráči už prevýšili súpera a strelili ďalšie tri góly a tak zaznamenali víťazstvo rozdielom triedy. Autormi gólov domácich hráčov boli: Tomáš Čabák 2, Marek Čabák a Michal Sabo po jednom. Za hostí skóroval Dominik Kanči. Pred 30 divákmi rozhodoval Jozef Svik. Pozápasová klobása chutila obidvom mužstvám.

⚽ SLOVENSKÁ VOLOVÁ – TOPOĽOVKA 11:1 (5:0) ⚽

Stretnutie malo jednoznačný priebeh a domáci hráči doslova Topoľovku rozstrieľali. Hosťom citeľne chýbali viacerí hráči, čo sa prejavilo aj na výsledku. Góly za domácich strelili: Dávid Valkučák 3, Peter Kuzma 2, Jozef Matta 2 a po jednom góle dali Daniel Stašák, Jakub Cholp a vlastný gól si strelil Vladimír Duplák. Čestný úspech hostí zaznamenal Matúš Rac. Pred 50 divákmi objektívne rozhodoval Radoslav Matta. Grilovaná klobása po zápase chutila obidvom mužstvám.

 ⚽ BAŠKOVCE – HRUBOV 3:2 (3:0) ⚽


V prvom polčase boli lepší domáci hráči, ktorí síce hrali o jedného hráča menej, ale aj napriek tomu strelili tri góly. Ich autormi boli: Rastislav Soták, Ján Holp a Anton Pavúr. V druhom polčase pre zmenu hostia hru vyrovnali a domácich dokonca prevýšili. Podarilo sa im streliť dva góly, ktorých autorom bol Alojz Vasiľ. Stretnutie sa potom zdramatizovalo, ale Partizánom z Hrubova sa však už nepodarilo vyrovnať. Pred 60 divákmi rozhodoval Jozef Brehovský. Po zápase nasledovalo chutné občerstvenie pre obidve mužstvá.

⚽ BAŠKOVCE – HANKOVCE 3:2 (2:1) ⚽

V stretnutí dvoch popredných celkov Zemplínskej futbalovej ligy nakoniec zvíťazili šťastnejší domáci hráči. Celý zápas bol vyrovnaný, útoky sa striedali na obidvoch stranách a futbal sa tak divákom páčil. Autormi gólov za domácich boli : Samuel Kuľha, Adam Budai a Jaroslav Holp. Za Hankovce skórovali: Rastislav Šalata a Šimon Kuruc. Pred 40 divákmi objektívne rozhodoval Jozef Brehovský. Po zápase si hráči obidvoch mužstiev pochutili na výbornom guláši, ktorý zapili nealko nápojmi alebo dobrým pivom.
ZDROJ, FOTO : Ivan HOPTA 

 

Verzia pre tlač
13.09.2019Ako prežívate aktuálnu pandémiu COVID-19?


  • som doma (zatvorená prevádzka, prekážka na strane zamestnávateľa) (20%)
  • normálne pracujem (20%)
  • som optimista, verím, že sa to čím skôr skončí (40%)
  • mám veľké obavy, čo bude ďalej (20%)