Domov AKTUÁLNE > Šport

Prvý ročník detských cyklistických pretekov KELLYS 2019 BIKE sa vydaril

Nový športovo-súťažný projekt určený deťom sa uskutočnil v krásnom prostredí mestského parku

Prvý ročník detských cyklistických pretekov KELLYS 2019 BIKE sa vydaril

TREBIŠOV. V Trebišove zorganizovali pre menšie i staršie deti hneď 2 mestské podujatia v poslednom mesiaci školského roka.

Krásny program pri príležitosti Dňa detí, v ktorom sa deti tešili z interaktívneho predstavenia cirkusových artistov na chodúľoch, ale aj ďalších umelcov, striedal prvý ročník detských cyklistických pretekov KELLYS 2019 BIKE.

Nový športovo-súťažný projekt určený deťom sa uskutočnil v krásnom prostredí mestského parku. Preteky usporiadal Šport Cyklo – KELLYS BIKE Trebišov, Centrum voľného času Trebišov a mesto Trebišov.

Pred začiatkom športového podujatia prebehla prezentácia účastníkov priamo v amfiteátri. Súťažilo sa v šiestich kategóriách odstupňovaných podľa veku dieťaťa od 3 do 15 rokov. V kategórii najmladších detí bolo povolené jazdiť na odrážadlách.


Každý súťažiaci získal vecnú odmenu hneď pri registrácii. 

„Desiatky návštevníkov strávili pekné popoludnie športovou aktivitou a s veselou náladou. Deti mali príležitosť skákať na trampolínach kedykoľvek počas podujatia. Prví traja v každej kategórii sa získali vecné ceny, diplomy a medaily," uviedla hovorkyňa mesta Mgr. Martina Mištaničová.

Keďže organizátor chcel potešiť všetky deti, v závere podujatia si každé dieťa vyžrebovalo svoju cenu v bezplatnej tombole.

ZDROJ, FOTO : Mgr. Martina MIŠTANIČOVÁ, hovorkyňa mesta


Verzia pre tlač
04.07.2019Dávate si novoročné predsavzatia?


  • áno (17%)
  • nie (72%)
  • občas (11%)