Domov AKTUÁLNE > Šport

Sninčania chceli súťažný ročník ukončiť víťazstvom

MFK SNINA - PARTIZÁN BARDEJOV 0:1 /0:1/

HUMENNÉ. V poslednom záverečnom kole starší žiaci U15 MFK Snina na svojom ihrisku privítali mladých futbalistov Partizán Bardejov. Sninčania chceli súťažný ročník ukončiť víťazstvom.

Ešte zápas ani poriadne nezačal, hosťujúci Kuhajdik v druhej minúte dáva gól a Bardejov vedie 0:1.

Domáci zaskočení rýchlym gólom zatlačili hosti na ich polovicu, no ich gólové šance ostali nevyužité. Domáci spresnili prihrávky, útočia po krídlach, no bezvýsledne.

Polčas skončil 0:1 pre hosti. Druhý polčas bol podobný prvénu. Hostia sa stiahli do obrany a odkopávali lopty. Domáci zúfalo útočia, no gólové šance Kroku, Minčiča, Sidora, Andraščíka ostávajú nevyužité. Hostia si ustrážili vedenie a domov zo Sniny si odviezli tri body. Sninčania súťažný ročník zakončili domácou prehrou. Ich slabinou bola streľba, kde v jarnej časti v štrnástich zápasoch dali iba 18 gólov.

Gól : Kuhajdik. ŽK: Kroka – Bank. Rozhodca : Peter Holp – Marián Godžak. 35 divákov.

MFK SNINA: Lajtar – Voloch, Maťoška, Kroka, Fedorco, Mitro, Andraščík, Tracik, Galanda, Sidor, Minčič /striedali Feltovič, Hišem/. Tréner Jozef Maliňak.

PARTIZÁN BARDEJOV: Popjak – Švec, Kammer, Kimák, Bank, Pecha, Hadváb, Kuhajdik, Pankrac, Kuľka, Bardiovský. Tréner M. Čeč.