Domov AKTUÁLNE > Šport

V halovom turnaji 14 a 15 ročných bodoval aj FK Humenné

Víťazom kategórie U15 sa stalo družstvo FK Humenné A bez straty bodu

HUMENNÉ. Vedenie Futbalového klubu Humenné veľkú pozornosť venuje výchove mladým futbalistom. Počas zimnej prestávky, ktorá je veľmi dlhá sa rôzne vekové kategórie zúčastňujú turnajov. Minulú sobotu FK Humenné v Mestskej športovej hale v Humennom zorganizoval dvoj turnaj v kategórii U15 a U14 za účasti mužstiev Vranova nad Topľou, Trebišova a Humenného, ktoré postavilo družstva "A“ a "B“. Hralo sa každý s každým 2x12 minút podľa pravidiel halového futbalu. Organizátori vyhlásili v každej vekovej kategórii aj najlepších jednotlivcov – brankár, hráč, strelec.

VÝSLEDKY U15:
FK Humenné A - FK Humenné B 4:2, TJ Slavoj Trebišov – MFK Vranov nad Topľou 0:4, FK Humenné – MFK Vranov nad Topľou 4:2, FK Humenné A - TJ Slavoj Trebišov 2:0, TJ Slavoj Trebišov – FK Humenné B 0:3, MFK Vranov nad Topľou – FK Humenné A 1:6.

PORADIE: 1. FK Humenné A 9 bodov, 2. FK Humenné B 6 bodov, 3. MFK Vranov nad Topľou 3 body, 4. TJ Slavoj Trebišov bez bodu.

Ocenenie najlepších jednotlivcov – brankár Dindák, Vranov nad Topľou, hráč Roman Gabria, FK Humenné, strelec Š. Šnúrik 6 gólov, FK Humenné.

VÝSLEDKY U14:
FK Humenné A – FK Humenné 3:2, TJ Slavoj Trebišov – MFK Vranov nad Topľou 3:5, FK Humenné B – MFK Vranov nad Topľou 1:2, FK Humenné A – TJ Slavoj Trebišov 2:2, TJ Slavoj Trebišov – FK Humenné B 2:3, MFK Vranov nad Topľou – FK Humenné A 2:1.

PORADIE: 1. MFK Vranov nad Topľou 6 bodov, FK Humenné A 4 body, 3. FK Humenné B 3 body, 4. TJ Slavoj Trebišov 1 bod.

Ocenenie najlepších jednotlivcov – brankár Tobiás Sykorský, FK Humenné, hráč Hreha, Vranov nad Topľou, strelec Olah, TJ Slavoj Trebišov.

Víťazom kategórie U15 sa stalo družstvo FK Humenné A bez straty bodu a u kategórie U14 družstvo MFK Vranov nad Topľou. Poháre a ceny pre jednotlivcov odovzdal predseda správnej rady FK Humenné Mgr. Martin Polák. Bola to vydarená futbalová sobota mladých futbalistov.