Domov AKTUÁLNE > Šport

Vyvrcholením Cirošského pohára bolo finále medzi TJ Modra nad Cirochou a TJ Belá nad Cirochou

Po skončení zápasov nasledovalo odovzdávanie cien a pamätných pohárov

Vyvrcholením Cirošského pohára bolo finále medzi TJ Modra nad Cirochou a TJ Belá nad Cirochou

MODRA NAD CIROCHOU. V sobotu 18. júla 2020 sa v obci Modra nad Cirochou za finančnej podpory Prešovského samosprávneho kraja uskutočnil Cirošský pohár. Zúčastnili sa ho štyri futbalové mužstvá – TJ Modra nad Cirochou, TJ Dlhé nad Cirochou, OFK Hažín nad Cirochou a TJ Belá nad Cirochou.

⚽ V prvom futbalovom stretnutí, v ktorom si zmerali sily TJ Modra nad Cirochou a TJ Dlhé nad Cirochou, hladko zvíťazilo domáce mužstvo 3:0.

⚽ O čosi napínavejší charakter mal druhý futbalový zápas, v ktorom nakoniec však za kratší koniec ťahalo mužstvo OFK Hažín nad Cirochou, keď prehralo s TJ Belá nad Cirochou 1:2.

⚽ V zápase o 3. miesto si však Hažínčania napravili chuť, keď presvedčivo zvíťazili nad hráčmi TJ Dlhé nad Cirochou 3:1.

⚽ Vyvrcholením Cirošského pohára bolo finále medzi TJ Modra nad Cirochou a TJ Belá nad Cirochou. Domáci tím v tomto napínavom stretnutí nestačil na svojich súperov a prehral s nimi najtesnejším rozdielom 0:1. Celkovým víťazom turnaja sa tak stali Beľania.


Po skončení zápasov nasledovalo odovzdávanie cien a pamätných pohárov. Za najlepšieho strelca turnaja bol vyhlásený Jaroslav Rajňak (TJ Modra nad Cirochou), za najlepšieho hráča Viliam Luksaj (OFK Hažín nad Cirochou), a za najlepšieho brankára Jakub Piško (TJ Belá nad Cirochou).





AUTOR: Ivo Hopta
FOTO : TJ Modra nad Cirochou




Verzia pre tlač
21.07.2020



Ako prežívate aktuálnu pandémiu COVID-19?


  • som doma (zatvorená prevádzka, prekážka na strane zamestnávateľa) (8%)
  • normálne pracujem (35%)
  • som optimista, verím, že sa to čím skôr skončí (35%)
  • mám veľké obavy, čo bude ďalej (23%)