Domov AKTUÁLNE > Šport

Zápas ZFL odohrali ako súčasť Športového dňa

⚽ HRUBOV – BAŠKOVCE 1:5 (1:2) ⚽

HRUBOV. Partizán Hrubov odohral svoj prvý domáci zápas s vedúcim celkom tabuľky z Baškoviec.

Prvý polčas bol viac menej vyrovnaný, aj keď strelecky lepší boli hostia, ktorí po góloch Rastislava Sotáka a Jaroslava Holpa viedli 2:0.

V závere polčasu však domáci hráč Michal Rudy premenil pokutový kop a znížil na rozdiel jedného gólu. V druhom polčase sa očakával nápor domácich hráčov, tí však napriek viacerým pekným akciám gól už nedali. Naopak, hostia z Baškoviec prevýšili domácich najmä po fyzickej stránke a ďalšími tromi gólmi, ktorých autormi boli Samuel Kuľha, Jaroslav Holp a Adam Havlíček si poistili zaslúžené víťazstvo.

Toto derby stretnutie, sa odohralo ako súčasť športového dňa, ktorý organizovala obec Hrubov na čele so starostom Štefanom Trusákom a obecnými poslancami. Pred 200 divákmi objektívne rozhodoval Andrej Rudy, ktorého výkon pochválil aj starosta hostí Pavol Tamáš.

ZDROJ, FOTO : Ivan HOPTA