Domov AKTUÁLNE > Šport

Zemplínska futbalová liga sa začne 26. júla

Doterajšie tri ročníky ZFL poznali iba jediného víťaza – mužstvo Baškoviec

Zemplínska futbalová liga sa začne 26. júla

HUMENNÉ. Tohtoročný IV. ročník Zemplínskej futbalovej ligy, ktorý organizuje poslanec PSK Ivan Hopta spolu so starostami zúčastnených obcí, sa začne 26. júla 2020. Patronát nad ním prevzal predseda Prešovského samosprávneho kraja Milan Majerský . Tak ako po minulé roky, aj v tomto roku kraj zakúpi pre všetky zúčastnené mužstvá vecné ceny, poháre a diplomy. Zároveň poslanec Ivan Hopta finančne zo svojej kvóty podporil obce, ktoré hrajú ZFL a podali si v tomto roku projekty na Prešovský samosprávny kraj. V ZFL bude štartovať rekordných osem mužstiev. Hrať budú v dvoch skupinách turnajovým spôsobom. Následne každé mužstvo odohrá ešte po dva zápasy o celkové umiestnenie.

???? SKUPINA  A:  Hankovce, Chlmec, Ľubiša, Kamienka

???? SKUPINA  B:  Baškovce, Cestári PSK, Hrubov, Slovenská Volová

Prvé turnaje sa začínajú už spomínaného 26. júla 2020 o 13.00 hod  v Chlmci (skupina A) a v Baškovciach (skupina B). V Chlmci sa odohrajú stretnutia  Chlmec – Kamienka a Hankovce – Ľubiša. Následne porazení budú hrať o tretie miesto a víťazi sa stretnú v súboji o prvenstvo v turnaji.  V Baškovciach turnaj začína zápasom Baškovce – Slovenská Volová a po ňom nasleduje stretnutie Cestári PSK – Hrubov a potom zápasy o 3. a 1. miesto.

Doterajšie tri ročníky ZFL poznali iba jediného víťaza – mužstvo Baškoviec, ktoré je aj na fotografii počas minuloročného slávnostného vyhodnotenia ZFL.                           

ZDROJ, FOTO : -ih-


Verzia pre tlač
10.07.2020Ako prežívate aktuálnu pandémiu COVID-19?


  • som doma (zatvorená prevádzka, prekážka na strane zamestnávateľa) (7%)
  • normálne pracujem (32%)
  • som optimista, verím, že sa to čím skôr skončí (34%)
  • mám veľké obavy, čo bude ďalej (27%)