Domov AKTUÁLNE > Zo školy

Aj humenské deti fandia futbalu

Prispeli sme tak k slovenskému rekordu, ktorý drží ŠK Slovan Bratislava od 24. 10. 2019 v počte zúčastnených detí /19300/ na jednom športovom podujatí

Aj humenské deti fandia futbalu

HUMENNÉ. Futbalisti, žiaci športových tried na Základnej škole Hrnčiarskej 13 v Humennom, sa na chvíľu stali ozajstnou súčasťou Európskej ligy UEFA. Vďaka škole a Futbalovému klubu Humenné zavítali na Tehelné pole, kde fandili Slovanu v zápase Európskej ligy UEFA proti Wolverhampton FC.

Už dve hodiny pred začiatkom zápasu bolo okolie Tehelného poľa plné mladých fanúšikov Slovana, ktorí dávali hlasne najavo, že Slovan bude hrať pred úžasným publikom, pred deťmi z celého Slovenska, ktorých bolo viac ako 19300. Deti fandili aj počas celého zápasu a hnali našich hráčov vpred. Aj  vďaka mladým futbalistom z Humenného zažilo Tehelné pole neopakovateľnú atmosféru a žiaci nezabudnuteľný zážitok.

Prispeli sme tak k slovenskému rekordu, ktorý drží ŠK Slovan Bratislava od 24. 10. 2019 v počte zúčastnených detí /19300/ na jednom športovom podujatí. Rekord bol spečatený certifikátom a zlatou medailou od pána Farkaša, ktorý je oficiálnym komisárom Slovenských rekordov.

ZDROJ, FOTO : Mgr. Jitka Fiľová, ZŠ Hrnčiarska 13, Humenné


Verzia pre tlač
29.10.2019Dávate si novoročné predsavzatia?


  • áno (17%)
  • nie (70%)
  • občas (13%)