Domov AKTUÁLNE > Zo školy

Humenské učiteľky na letnej dielni v Plzni

V Plzni sa stretli učitelia z Čiech, Slovenska a Litvy, ktorým záleží na tom, aby ich žiaci chodili do školy radi, so záujmom, a mali chuť sa učiť nové veci

Humenské učiteľky na letnej dielni v Plzni

HUMENNÉ. V dňoch 19. – 22. augusta 2018 sa v plzeňskom Centre robotiky konala Letná dielňa pre učiteľov, ktorí pracujú so svojimi žiakmi v projektoch eTwinning.

Tohtoročnej dielne sa zúčastnili aj vyučujúce zo ZŠ Pugačevova Mgr. Irena Topoľančinová a ZŠ Dargovských hrdinov PaedDr. Ingrid Závodská, Mgr. Zlatica Karabinčíková, Mgr. Ľuba Cerulová a Mgr. Iveta Meňoščíková.

V Plzni sa stretli učitelia z Čiech, Slovenska a Litvy, ktorým záleží na tom, aby ich žiaci chodili do školy radi, so záujmom, a mali chuť sa učiť nové veci. Vzájomne si odovzdali skúsenosti z práce v eTwinningu, užitočné informácie pre moderné vyučovanie a tiež hľadanie nových partnerov a priateľov na realizáciu ďalších eTwinningových projektov. Záverečné prezentácie učiteľov a odovzdanie certifikátov dali bodku za týmto vydareným podujatím. Výborná organizácia Letnej dielne, odborné rady lektorov, no najmä chuť učiteľov inovatívne sa vzdelávať naplnili očakávania tohtoročnej Letnej dielne v Plzni.
AUTOR, FOTO : Irena Topoľančinová, Ingrid ZávodskáVerzia pre tlač
12.10.2018Ste spokojný/-á s výsledkami komunálnych volieb 2018 v Humennom?


  • áno (56%)
  • nie (44%)