Domov AKTUÁLNE > Zo školy

Kudlovčatá lyžovali v Tatranskej Lomnici

Za krásny týždeň plný smiechu, snehu, radosti a hlavne lyžovania by sme sa chceli poďakovať pani učiteľke Janošovej ale aj pánovi učiteľovi Gajdošovi a Babejovi

Kudlovčatá lyžovali v Tatranskej Lomnici

HUMENNÉ. V dňoch 19.2.-23.2.2018 sa žiaci siedmeho a ôsmeho ročníka zúčastnili LVK v Tatranskej Lomnici.

Ubytovaní sme boli v penzióne Morava, takže ku svahu sme to mali "pár krokov“. Vycestovali sme hneď ráno a ešte v pondelok poobede sme si užili našu prvú lyžovačku. Niektorí žiaci už lyžovať vedeli, no nelyžiarov tam bolo oveľa viac. Ale ani pády, ktorých bolo dostatočne, nikoho neodradili, a vo štvrtok sme už všetci lyžovali, akoby sme to už dávno vedeli.

V utorok to už s nami bolo horšie a učitelia si vypočuli výhovorky typu: "Mne sa nechce“, "Bolia ma nohy“. Všetci sme sa, ale premohli a pokračovali sme v učení.

Streda bola iná. Lyžovalo sa len doobeda a poobede sme sa vybrali na Skalnaté pleso a na prechádzku do Tatranskej Lomnice. No vo štvrtok sme už "makali“ celý deň, ale šlo nám to oveľa lepšie.
Večer sme si začali upratovať izby a baliť veci. Posledný deň LVK sme si zalyžovali poslednýkrát. Po chutnom obede sme sa vydali na cestu domov, aby sme sa s novými zážitkami a lyžiarskymi schopnosťami pochválili doma.

Za krásny týždeň plný smiechu, snehu, radosti a hlavne lyžovania by sme sa chceli poďakovať pani učiteľke Janošovej ale aj pánovi učiteľovi Gajdošovi a Babejovi.
AUTOR, FOTO : ELENA ENGELOVÁ, 8.A, ZŠ KUDLOVSKÁ 11, Humenné
Verzia pre tlač
27.02.2018