Domov AKTUÁLNE > Zo školy

Súkromná základná umelecká škola Múza obnovila vyučovanie prezenčnou formou

V auguste, ak to dovolí situácia, chcú pre svojich žiakov robiť letné workshopy

Súkromná základná umelecká škola Múza obnovila vyučovanie prezenčnou formou

HUMENNÉ. 1. júna 2020 sa po uvoľneniach opatrení otvorili brány základných a materských škôl. Súkromná základná umelecká škola Múza obnovila vyučovanie prezenčnou formou ako jediná umelecká škola v okresoch Humenné, Snina a Medzilaborce.

Pedagógovia školy už 2 .júna po zabezpečení všetkých hygienických opatrení boli pripravení stretnúť sa so žiakmi a ako inak – pripraviť ich na záverečný koncert v tomto roku. Záujem rodičov i samotných žiakov o umelecké vzdelávanie je veľký. Dňa 25.júna chystajú hudobníci z Múzy absolventský koncert a v poslednom týždni aj triedne koncerty. Od 15.júna spúšťame vyučovanie aj v tanečnom, literárno-dramatickom a výtvarnom odbore. Sme radi, že sme využili čas a pre žiakov výtvarného a tanečného odboru sme zrenovovali a vymaľovali triedy.

Tešíme sa, že prídu do vynoveného a príjemnejšieho prostredia.

V auguste, ak to dovolí situácia, chceme pre našich žiakov robiť letné workshopy. Talentové skúšky plánujeme v týždni od 24. – 28.8.2020 na základe vopred vyplnenej prihlášky, ktorú treba odovzdať osobne alebo elektronicky do konca júna. Viac info na webovej alebo FB stránke školy.

Tešíme sa na naše mladé talenty!

ZDROJ, FOTO : SZUŠ MÚZA HUMENNÉ


Verzia pre tlač
11.06.2020Chystáte sa v lete na dovolenku?


  • áno, už sa na to teším (0%)
  • ešte neviem, rozhodnem sa podľa pandemickej situácie (33%)
  • nie, nebudem riskovať (67%)