Domov AKTUÁLNE > Zo školy

Žiaci ZŠ Jána Švermu ukázali, akí sú talentovaní...

Pomohla im v tom Timea Lacová, účastníčka speváckej súťaže SUPERSTAR 2018

Žiaci ZŠ Jána Švermu ukázali, akí sú talentovaní...

HUMENNÉ. „Každé veľké dielo sa skladá z desiatich percent talentu a deväťdesiatich percent tvrdej práce...“ Tieto slová F. Chateaubrianda sa doslovne potvrdili aj počas 3. ročníka talentovej súťaže pod názvom „TALENTÁRIUM“, ktorá sa konala v priestoroch školy 7.3.2019.

Žiaci 1. - 9. ročníkov opäť predviedli, že majú obrovský talent. Samozrejme, bez usilovnej práce by neboli také výsledky, ako nám opätovne ukázali. Súťažilo sa v speve moderných piesní, v hre na hudobný nástroj a v tanci v troch kategóriách (1.kategória: 1.-2. ročník, 2.kategória: 3.-4. ročník, 3.kategória: 5.-9. ročník). To, že o túto súťaž bol naozaj veľký záujem, svedčí množstvo prihlásených žiakov.

Víťazi triednych kôl sa predviedli v tom najlepšom svetle a porota mala čo robiť, aby vybrala tých najlepších. Nakoniec sa však zhodli a súťažiaci boli spravodlivo ocenení.
Chvíle čakania na vyhlásenie výsledkov bývajú tie najdlhšie. Našim žiakom však ubehli rýchlo.

Pomohla im v tom Timea Lacová, účastníčka speváckej súťaže SUPERSTAR 2018.

Porozprávala o súťaži, o svojich zážitkoch a žiaci si s ňou zaspievali aj najznámejšie hity. Sme hrdí, že pochádza z nášho kraja...

Každý jeden účastník súťaže je víťaz, pretože prekonal sám seba, svoju trému a postavil sa bez problémov pred publikum i porotu. V každom dieťati sa ukrýva nejaký talent, len ho treba objaviť a rozvíjať. Aj vďaka takejto aktivite môžu naši žiaci objaviť v sebe doteraz nepoznané schopnosti. Nech sa vám darí aj naďalej, Švermováci!

AUTOR, FOTO : Mgr. Andrea Lacová


Verzia pre tlač
12.03.2019Ste spokojný/-á s výsledkami komunálnych volieb 2018 v Humennom?


  • áno (58%)
  • nie (42%)