Domov AKTUÁLNE > Zo školy

ZŠ Kudlovská mieša karty aj na poli žiackeho športu

Žiačkám za ich bojovnosť patrí veľké poďakovanie

ZŠ Kudlovská mieša karty aj na poli žiackeho športu

HUMENNÉ. Naša základná škola Kudlovská sa po postupe z 1. miesta z okresného kola zúčastnila majstrovstiev kraja v Starej Ľubovni v basketbale. Aj napriek vysokej úrovni, ktorú krajské majstrovstvá mali, naše dievčatá získali 5.až 6.miesto po 1 víťazstve v 1. skupine nad Vranovom.V skupine sme ďalej prehrali nad silnými mužstvami z Bardejova a Popradu.

Krajským majstrom sa napokon stal Poprad. Naše dievčatá ako nováčik na kraji si vyskúšali aké je to hrať proti silným mužstvám. Náš tím tvorili tieto žiačky: Zuzka Starjetová, Andrea Spišáková, Emma Borščová, Paula Michalková, Barbora Strižencová, Katka Jakubová, Hanka Zelinková. Za ich bojovnosť im patrí veľké poďakovanie.

V piatok 29.3.2019 boli naše žiačky opäť veľmi úspešné a na okresnom kole vo volejbale žiačok základných škôl obsadili krásne druhé miesto. Veľké poďakovanie patrí Zuzke Starjatovej, Emme Borščovej, Klaudii Kopčovej, Ele Behunovej, Katke Jakubovej, Zdenke Kuľhovej a Andeii Spišákovej. Nemalú zásluhu na tom majú pán učiteľ Ján Adamek a obetavý rodič našej žiačky pán Boršč. Ďakujeme.ZDROJ, FOTO : Adriana JANOŠOVÁ
Verzia pre tlač
08.04.2019Ako prežívate aktuálnu pandémiu COVID-19?


  • som doma (zatvorená prevádzka, prekážka na strane zamestnávateľa) (8%)
  • normálne pracujem (35%)
  • som optimista, verím, že sa to čím skôr skončí (35%)
  • mám veľké obavy, čo bude ďalej (23%)