Domov RELAX > infoKULTÚRA

Všetko alebo nič v humenskom kine už v januári

Prvý film podľa bestselleru Evity UrbaníkovejHUMENNÉ. Prvý film podľa bestselleru Evity Urbaníkovej v humenskom kine Fajn už v piatok, 13. januára 2017 (aj v nedeľu 15. 1., v pondelok 16.1.a v utorok 24.1.).

Začiatok roka 2017 bude v našom kine okrem iných patriť aj nerozlučnej trojici, Linde (Táňa Pauhofová), Vande (Klára Issová) a Edovi (Ľuboš Kostelný), kde každý z nich je iný, každý z nich má svoj príbeh, no spája ich vrúcne, oddané priateľstvo. Ich bláznivo plynúci život naruší Jakub (Michał Żebrowski), ktorý vnesie do Lindiných dní plno vášne a prísľubov na nový vzťah, no rozdielnosť pováh a náhľadu na svet robí ich vzťah komplikovanejším, ako by sa zdalo.

Všetko sa to začalo v roku 2007, keď vyšla kniha Všetko alebo nič, ktorá sa okamžite stala bestsellerom číslo 1 a dodnes sa jej v SR predalo viac ako 160.000 kusov.

Všetko alebo nič je príbehom o vzťahoch, ktoré nás valcujú, o ženskom priateľstve, ktoré nás chráni, o mužoch, na ktorých sa zabúda. Aj keď vlastne toho nie sú hodní.

Príbeh popretkávaný sarkazmom, humorom, vášňou, smiechom, slzami, mužským egom a ženským sebavedomím. Príbeh tak skutočný, že v ňom objavíte samých seba.

Trailer k filmu si pozrite TU :-)


 

O filme
scenár: Evita Urbaníková
réžia: Marta Ferencová
dramaturg: Halina Pawlowská
producent: Peter Núñez, Vítek Pokorný
hlavný kameraman: Peter Bencsik
hrajú : Táňa Pauhofová, Klára Issová, Ľuboš Kostelný, Michał Żebrowski, Paweł Deląg, Ondřej Sokol, Petra Hřebíčková, Zuzana Kronerová a ďalší 
MiMa
FOTO : 
nfe.sk
Verzia pre tlač
01.01.2017