Domov VOĽBY 2017 > Všetko o župných voľbách 2017

Poslanec VÚC PSK Ivan Hopta : Urobím všetko preto, aby som nesklamal dôveru svojich voličov

V sobotňajších župných voľbách si voliči zvolili predsedu VÚC PSK a 62 poslancov Zastupiteľstva Prešovského samosprávneho kraja

   

HUMENNÉ. Z kandidátov na poslanca za humenský okres najviac hlasov získal dlhoročný župný a mestský poslanec Ivan Hopta (Úsvit) - 3 510 hlasov, čo je dokonca o 352 hlasov viac ako pred štyrmi rokmi.

"Úprimne a z celého srdca ďakujem všetkým voličom, ktorí ma vo voľbách do Prešovského samosprávneho kraja podporili svojím hlasom. Chcem ich ubezpečiť, že urobím všetko pre to, aby som ich dôveru nesklamal. Zároveň sa chcem verejne poďakovať aj Lucii Gombitovej, Mariánovi Paškovi, Pavlovi Brekovi a Marekovi Hudákovi, ktorí ako kandidáti strany ÚSVIT získali tiež množstvo hlasov a boli mi nápomocní v tejto predvolebnej kampani. Moja vďaka patrí aj všetkým členom okrskových volebných komisií, ktorí zastupovali stranu ÚSVIT. Bude pre mňa cťou v krajskom parlamente zastupovať občanov okresu Humenné a presadzovať ich oprávnené požiadavky," povedal krátko po zverejnení oficiálnych výsledkov Ivan Hopta.

MiMa
FOTO : archív Ivana Hoptu

Verzia pre tlač

Dávate si novoročné predsavzatia?


  • áno (0%)
  • nie (0%)
  • občas (0%)