Domov AKTUÁLNE > Krimi

Obvinili ho zo zločinu vraždy

V kuchyni domu, po predchádzajúcej konzumácii alkoholických nápojov, prišiel k 46 ročnej žene a nožom, ktorý držal v ruke ju bodol do krku

Obvinili ho zo zločinu vraždy

HUMENNÉ/VÍŤAZOVCE. V stredu (04.01.2023) v nočných hodinách došlo v jednom z rodinných domov v obciVíťazovce k obzvlášť závažnému zločinu vraždy v štádiu pokusu.

Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove vedie vyšetrovanie vo veci tohto zločinu, po vykonaní potrebných procesných úkonov bolo možné vzniesť obvinenie miestnemu 39 ročnému mužovi z tohto skutku. V kuchyni domu, po predchádzajúcej konzumácii alkoholických nápojov, prišiel k 46 ročnej žene a nožom, ktorý držal v ruke ju bodol do krku.

Napadnutá žena sa útočníka pokúšala od seba odtlačiť, no muž v útoku pokračoval ďalej. Žena sa aktívne bránila a podarilo sa jej muža odstrčiť! Útočník z miesta činu odišiel. Útočník bol policajnou hliadkou zadržaný a bol obmedzený na osobnej slobode, skončil v cele policajného zaistenia. Krajský vyšetrovateľ spracoval podnet na podanie návrhu na väzobné stíhanie obvineného.

ZDROJ : KR PZ PREŠOV
FOTO : MiMa, ilustračnéVerzia pre tlač
09.01.2023Chystáte sa v lete na dovolenku?


  • áno, už sa na to teším (36%)
  • ešte neviem, rozhodnem sa podľa pandemickej situácie (19%)
  • nie, nebudem riskovať (44%)