Domov BIZNIS > Reklama

OMLADNITE BEZ JAZIEV A BOLESTI

Výsledky sú viditeľné ihneď po ošetrení a následne po dobu približne 2 rokov...


Vek je len číslo!Každý je tak mladý, ako sa cíti! Zachovať si mladú dušu je dôležitejšie, ako zachovať si mladé telo!... Aj vy toto počúvate zo všetkých strán a potom si pri pohľade do zrkadla bolestivo uvedomíte, že "iba o psychike to nebude"? :-(...


Vek sa nám vždy najskôr podpíše na pokožke.
Tvár prezrádza viac, ako by sme chceli.
Chorobu, smútok, starosti... v tom lepšom prípade radosť, zamilovanosť, šťastie, ale...
Aj keď je pravda, že v živote človeka sa zväčša striedajú obdobia, kedy sa subjektívne cíti lepšie a horšie, čo sa na jeho tvári, pokožke, pleti hneď odrazí, no v konečnom dôsledku kalendár oklamať nejde a keď túžite vyzerať lepšie, mladšie... a do plastickej operácie sa vám nechce, alebo vám to nedovolí rozpočet, ešte stále nie je všetko stratené.

Sebavedomie a dobrý pocit zo seba samej, či samého /veď táto téma sa týka aj mužov/, môžete získať aj oveľa príjemnejším, bezbolestnejším a lacnejším spôsobom.
Počuli ste už o neinvazívnom faceliftingu? Nie? Teraz už áno... :-)


Neinvazívny facelifting
... alebo rapídne omladenie tváre QUADRIPOLÁRNOU rádiofrekvenciou
Výsledkom rádiofrekvenčného liftingu je pevnejšia pleť, výrazný úbytok vrások, redukcia ochabnutosti pleti, omladenie a jasnejšia pleť.
Neinvazívny lifting pomáha obnoviť pôvodný kolagén v pokožke, zlepšiť štruktúru, elasticitu a kvalitu pokožky. Efekt je okamžite viditeľný už po prvom ošetrení a je trvalý!!!

Je to vôbec možné?
Rádiofrekvenčné vlny jednoducho, ale účinne omladia a reštartujú Vašu pokožku tváre, krku a dekoltu.
Tá získa späť svoju elasticitu a dochádza k jej vypnutiu a omladeniu. Lifting je možné podstúpiť bez rozdielu typu a farby pleti a absolvovať ho tak v zime ako aj v lete. Dochádza k celkovému spevneniu, vypnutiu a omladeniu. Liftingom je možné vyhladiť aj hlboké vrásky a zlepšiť tonus pleti.


    


Čo je to neinvazívny facelifting?
Táto metóda je „novým začiatkom“ pre Vašu pokožku tváre, krku a dekoltu. Bez použitia skalpela, anestézie, jaziev a obmedzujúcej rekonvalescencie redukujete ochabnutú pleť a výsledkom je dokonalejšia tvár, pevnejšia pleť na krku a prirodzene vypnutá pokožka dekoltu.
Jednoducho omladnete! O všetko sa postarajú radiofrekvenčné vlny, ktoré intenzívne omladzujú podkožný kolagén. Pleti sa navracia pružnosť, redukujú sa vrásky a dochádza k prirodzenému vypnutiu pokožky. Po liftingu je možné pozorovať celkové zlepšenie pokožky.


Ako facelifting funguje
Odporúčame absolvovať 6 - 7 sedení. Jedna procedúra trvá 40 až 60 minút a medzi jednotlivými ošetreniami je potrebné dodržať časový odstup 7 dní. Počas liftingu klient/-ka pociťuje len jemné zahrievanie, keďže liftingom sa ošetruje najhlbšia vrstva pokožky. Znamená to, že teplom sa stimuluje kolagén, spevňuje sa pokožka a vyhladzujú sa vrásky okolo úst, očí, krku, čela a dekoltu a to úplne bezbolestne. Po neinvazívnom faceliftingu môžete pozorovať len jemné začervenanie. Liftingom ošetrená pokožka je jemnejšia, hladšia a celkový vzhľad pleti je žiarivejší.


Výsledky faceliftingu
* Pevnejšia pleť
* Výrazný úbytok vrások okolo úst, očí, na čele a krku
* Redukcia ochabnutej pleti
* Omladenie a rozjasnenie pleti

Výsledky sú viditeľné ihneď po ošetrení a následne po dobu približne 2 rokov. Potom sa opäť prihlási prirodzené starnutie pleti.

Rádiofrekvenčný lifting však môžete opakovať, a tak starnutie Vašej pokožky viete úspešne držať vo svojich rukách :-)...Povedali ste si : "Wauuuuuuuuuu... Toto je niečo pre mňa! Ale, kam za takou metódou cestovať? Kde hľadať?".
Načo cestovať? Načo hľadať?
Omladnúť bez jaziev a bolesti môžete aj vy, tu a takmer hneď teraz :-)... 
VIP clinic na Námestí slobody 12 v Humennom má s týmto spôsobom omladzovania svoje viac ako pozitívne skúsenosti.


  

Nehľadajte inde, čo máte doma!
Roky nezastavíš, ale spomaliť stárnutie môžeš už dnes :-)...


Viac info na : www.vipcliniche.sk
MiMa
Foto : vipcliniche.sk
Verzia pre tlač
08.03.2014Chystáte sa v lete na dovolenku?


  • áno, už sa na to teším (25%)
  • ešte neviem, rozhodnem sa podľa pandemickej situácie (25%)
  • nie, nebudem riskovať (50%)